Bu yılın saç rengi 2019

 

Bu yılın saç rengi 2019

Bu yılın saç rengi 2019 2019 saç renkleri bayan saç renkleri kataloğu 2019 living coral saç rengi saç renkleri ombre ombre saç fiyatları
Bu yılın saç rengi 2019

Bu yılın saç rengi 2019…Bu yıl “hangi saç rengi moda ve 2019 saç rengi ne olacak?” sorusu trendleri takip eden tüm hanımların merak ettiği sorular arasında yer alıyor. Elbette moda olan saç rengi kadar “hangi saç rengi bana yakışır?” sorusunun cevabı da oldukça önemlidir. 2019 saç rengi trendleri ile tüm gözleri üzerinizde toplamak istemez misiniz? 2019’da moda olacak saç renkleri arasından ten renginize, yüzünüze en çok yakışacak olanı tercih edin ve yeni bir yıla yeni bir stil ile girin! Bu yılın saç rengi ile sizde çevrenize renk katın.2019 Saç Renkleri

Kumral Saç Renkleri 2019

Bu yıl doğal saç rengi tonlarını sıklıkla göreceğiniz. Kumralın her tonu, doğal kahve tonları bu yıla damgasını vuracak gibi görünüyor. 2019 moda saç renkleri arasında yer alan doğal tonlar pek çok kişiye yakışır. Buğday tenliler kumral ya da kahve saç uçlarına ışıltı attırarak kullanabilir. Hem doğal hem de iddialı görünümden yana olanlar koyu kahve saç renginin önden iki tutamını açık renge boyatabilir. 2019 yılında farklılık ve doğallık iç içe!

Beyaz Sarı Saç Rengi

Platin saçlar 2019 yılında daha da açılıyor. Beyaz sarı saç rengi eğer açık tenliyseniz bu yıl kesinlikle denemeniz gereken renklerden biri. Griler, gümüş renkleri ve platin sarısı saçları geçtiğimiz yıllarda fazlaca gördük! Bu sezon saç uçları ile dipleri arasında kontrast bir geçişe ne dersiniz? Cesur ve iddialı görünmek için daha fazla bir şeye ihtiyacınız olmayacak!

Simsiyah Saçlar

Esmer tene sahip kişilere çok yakışan siyah saç rengini bu sezon açık renkli ve buğday tenli kişiler de deneyecek! Ancak siyah geri dönüşü zor olan bir renktir ve eğer saçlarınızı siyaha boyatmak gibi bir planınız varsa, iyice isteyip istemediğinizden emin olmalısınız.

Pastel Saç Renkleri

Eğer saç renginizde radikal bir değişiklik yapmak istiyorsanız pastel saç renginin yükselişte olduğunu bilmelisiniz. Özellikle pembe saç rengi ve mavi saç rengi modelleri farklılık arayanlar için oldukça ideal bir alternatif! Tüm saçını bu renklere boyatmaya cesaret edemeyenler saçın alt ya da uç kısımlarını boyatabilirler.

Sıcak Saç Renkleri

Bakırlara, altın sarısı ve bal rengi gibi doğal ışıltılı renklere merhaba diyebilirsiniz! Hem doğal hem de ışıltılı bir görünüm için 2019 saç modasında bu renklerin sık sık uygulanacağını göreceğiz. Bu renkler hem yaz aylarında hem de kış aylarında oldukça hoş bir görünüm yakalamanıza yardımcı olur. Hem doğal hem de çok trend bir görünüm!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir